Series
Ratings
23
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5