Movies
Ratings
83
The Truman ShowRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0