Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0