Series
Ratings
82
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Dash & LilyRated ★ 3.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0