Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5