Movies
Ratings
62
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0