Titles you rated
The BoxtrollsRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 0.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
MatildaRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5