Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0