Titles you rated
Before SunriseRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0