Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 3.5
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 3.0
OrangeRated ★ 3.5
Say 'I Love You'Rated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5- Peach GirlRated ★ 3.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.5
Close Range LoveRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5