Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5