Movies
Ratings
353
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 2.5