Titles you rated
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
VIPRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0