Titles you rated
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0