Movies
Ratings
81
Finding NeverlandRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0