Titles you rated
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.0
YarnRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0- To My StarRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
My Blood & Bones in a Flowing GalaxyRated ★ 3.0
The New MutantsRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
It ComesRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5