Series
Ratings
252
Boo, BitchRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Deadly ClassRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 5.0
Shadow BeautyRated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Change Days Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0