Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Leap!Rated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0