Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
StyleRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
TomatoRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 1.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.0