Titles you rated
Community Season 1Rated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0