Movies
Ratings
354
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5