Movies
Ratings
51
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0