Titles you rated
Gladiator IIRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
ReptileRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0