Series
Ratings
112
Low LifeRated ★ 4.0
PaybackRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0