Movies
Ratings
513
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
The Thin Red LineRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5