Titles you rated
Unholy WomenRated ★ 2.0- 28 Months LaterRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
The Ring VirusRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 3.0
APT.Rated ★ 2.0
Dead EndRated ★ 4.0
Land of the DeadRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0