Titles you rated
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0