Titles you rated
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
I Do, I DoRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.5