Titles you rated
Toy StoryRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Village of the DamnedRated ★ 1.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.5
EvolutionRated ★ 4.5
The Giant KingRated ★ 2.0
Big Momma's House 2Rated ★ 3.5- Machined RebornRated ★ 3.5
- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
The Last AirbenderRated ★ 2.0
Little ManRated ★ 4.5
Granny's Got TalentRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 2.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 4.0
GhastlyRated ★ 0.5