Titles you rated
Beastie BoysRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 2.5
21Rated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0