Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0