Movies
Ratings
138
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 1.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 1.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0