Titles you rated
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0