Movies
Ratings
298
The Royal TailorRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0