Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5