Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
SambaRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0