Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0