Series
Ratings
11
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
The WitcherRated ★ 3.0