Movies
Ratings
653
AftersunRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0