Titles you rated
Miracle ApplesRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Treeless MountainRated ★ 5.0
The Story of Qiu JuRated ★ 5.0
Rinco's RestaurantRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0