Titles you rated
HarbinRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5