Movies
Ratings
275
Coach CarterRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 1.0
MacheteRated ★ 3.0
VirusRated ★ 3.5
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
Doctor DolittleRated ★ 3.5
Hostel: Part IIIRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0