Titles you rated
RobberRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0