Titles you rated
Tinker Bell and the Great Fairy RescueRated ★ 4.0
Secret of the WingsRated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 2.0
Tales from EarthseaRated ★ 3.0
ParaNormanRated ★ 2.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0