Titles you rated
London FieldsRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0