Movies
Ratings
836
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Lost DaughterRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5