Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 4.0