Titles you rated
- To My StarRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 3.5
- Single Dad in LoveRated ★ 3.0
School 4Rated ★ 3.5- School 3Rated ★ 3.0
Mackerel RunRated ★ 3.0