Movies
Ratings
288
Princess AuroraRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0