Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Gintama: The FinalRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Army of ThievesRated ★ 2.0
Army of the DeadRated ★ 1.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
CarrieRated ★ 2.5